مشاوره و ارائه بهترینهای دوربین مداربسته

بررسی بازار و ارائه بهترینهای دوربین مداربسته،فروش و اجرای پروژه

مشاوره و ارائه بهترینهای دوربین مداربسته

بررسی بازار و ارائه بهترینهای دوربین مداربسته،فروش و اجرای پروژه

مشاوره و ارائه بهترینهای دوربین مداربسته

۵ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

دوربین IP

۲۳
تیر

آیا دوربین IP بهتر از دوربین AHD؟

سئوال که کم و بیش در ذهن افراد شکل گرفته این است که آیا در مقیاس برابر دوربین IP با دوربین AHD برابری می کند.

تکنولوژی استارلایت در دوربینهای IP این امکان را فراهم می سازد تا دوربین در کمترین نور تصاویر رنگی مناسبی ارائه نماید این تکنولوژی نخستین بار توسط شرکتهای بوش و داهوا مورد استفاده قرار گرفت و به تدریج فراگیر شد.

گشادگی دیافراگم این دوربین ها F/1.65 می باشد که بیشترین میزان در مقایسه با دوربین های مشابه بوده و باعث می گردد نور بیشتری از طریق لنز به سنسور برسد.

این موضوع باعث شده تا دوربین های این سری در نور بسیار ضعیف ۰٫۰۰۵ لوکس قادر به ضبط تصویر باشند.

بعضی از دوربین های Starlight از سنسور ۲ مگاپیکسلی ۱/۱,۹ اینچ CMOS استفاده کرده اند که امکان ضبط فیلم های Full HD با نرخ ۵۰ و ۶۰ را فراهم می کند.

تصویر زیر گویای بسیاری از ناگفته هاست:یکی از ابعاد قیمتیی که در کامنت قبلی بدان پرداختیم بعد خدمات پس از فروش محصولات بود 

که در این پست بیشتر بدان می پردازیم...


در پست قبلی به این مطلب اشاره شد که با پیشرفت تکنولوژی امکان خرید و اجرای دوربین مداربسته متناسب با هر بودجه ای فراهم شده، عمدتا تفاوت در قیمت دوربینهای مدار بسته حول 4 محور می باشد:

کیفیت تصویر

کیفیت محصول

زمان و کیفیت ضبط تصاویر

پشتیبانی و خدمات محصول

امروزه دوربین مداربسته یک الزام است..

چرا !!؟؟

با افزایش جمعیت و بالا رفتن تراکم و نزدیکتر شدن فاصله فیزیکی افراد و از طرفی

محدودیتهای منابع و شرایط اقتصادی نابسامان باعث می شود ریسک رفتارهای نابهنجار و دست اندازی به داراییهای دیگران بالاتر رود.

(امام علی(ع) می فرماید: فقر پایه های ایمان را سست می کند)


لذا لازم است همواره هوشیار باشیم و چشم ناظری بر دارائیهای خود داشته باشیم و یا لاقل اینطور نشان دهیم که چهارچشمی حواسمان به اموالمان هست.چرا که تحقیقات نشان می دهد اطلاع دادن به افراد در خصوص وجود دوربین مداربسته تا 30%آمار رفتارهای نابهنجار را پایین می آورد.

امروزه دوربین مداربسته چشمی است همواره بیدار که تمامی تصاویر را بدون قصد و قرض ضبط می کند،بهترین نگهبان و ناظر بر تحرکات منطقه تحت پوشش خود است که به فرد این امکان را می دهد تا در زمان مشخصی از تصاویر ضبط شده بهره برداری لازم را بنماید.


با پیشرفت تکنولوژی خرید و اجرای دوربین مداربسته چندان گران نیست و با هر بودجه و سلیقه ای محصولی پیدا می شود.

البته در کنار ضبط تصاویر در دوربین مداربسته نیاز است بازبینی های دوره ای انجام شود و بازخوردهای آن به افراد اطلاع رسانی گردد تا فرد از تحت نظر بودن مطمئن باشد.